👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شغل مناسب شما

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شغل مناسب شما

پاورپوینت شغل مناسب شما شامل 34 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

2/92 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت شغل مناسب شما

پاورپوینت شغل مناسب شما شامل 34 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت شغل مناسب شما

مقدمه 

ممکن است بگویید« یک دقیقه صبر کن ، ممکن است بعضی وقتها شخصیت من عوض شود، من در هر زمان آدم متفاوتی می شوم.آیا شرایط روی تیپ شخصیتی من تأثیر نمی گذارد. آیا در موقعیت های خاص رفتارمان را تغییر می دهیم؟ بله، حتما این کار را می کنیم. اغلب اشخاص در شرایط مختلف رفتارهای متفاوتی بروز می دهند.اگر غیر از این باشد نمی توانیم به درستی به وظایف خود عمل کنیم. مطمئنا رفتار ما در محیط کار با رفتار ما در خانه فرق می کند. وقتی با غریبه ها هستیم، در مقایسه با زمانی که با دوستانمان هستیم رفتار متفاوتی را به نمایش می گذاریم. در یک پارک یک رفتار و در مراسم تدفین رفتار متفاوتی داریم. با این حال شخصیت اولیه ما تغییری نمی کند.

تیپ های شخصیتی

هر کدام ازما شخصیتی از آن خود داریم که در تمام مدت عمر با ما باقی می ماند.ما با یک تیپ شخصیتی معینی به دنیا می آییم.با این تیپ شخصیتی به زندگی ادامه می دهیم و بعد با همین تیپ شخصیتی به دوران استراحت و بازنشستگی می رسیم.

شخصیت سنتی

افرادی كه ساختن و نظم دادن را ترجیح می دهند، از شخصیت سنتی برخوردارند. مرتب كردن اشیاء و امور، نظم و ترتیب دادن به امور، متعادل ساختن، تمیزی و دقت از خصوصیات اصلی شخصیت سنتی به شمار می رود. این گروه ، آن دسته از فعالیت های شغلی را دوست دارند كه مبتنی بر قواعد و مقررات است. خودكنترلی در گروهی كه شخصیت سنتی دارند، زیاد است و این گرو با منبع قدرت و منزلت همانندسازی می كنند. از آنجا كه این گروه همواره سعی دارند محل كارشان را تمیز نگه دارند، گزارشها را دقیق تنظیم كنند، فایلها و سوابق را به خوبی بایگانی كرده و با رایانه خوب كار كنند، مشاغلی كه برای انتخاب این گروه توصیه می شود، عبارتند از: منشیگری، حسابداری، متخصص پردازش اطلاعات، مشاور مالی .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تیپ های شخصیتی

شخصیت سنتی

شخصیت واقع گرا

شخصیت جستجوگر

شخصیت اجتماعی

شخصیت هنری

شخصیت متهور

پایان

 عنوان : شغل مناسب شما

فرمت : پاورپوینت

حجم : 2.09 مگابایت

تعداد صفحات : 34 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظریه انتقال جمعیت پاورپوینت پایدار سازی گود برداری به روش Nailing پاورپوینت اهمیت كارآفرینی مبانی نظری وپیشینه تحقیق نشر الکترونیک پاورپوینت بررسی بافت های فرسوده شهر تهران