پاورپوینت جهانی سازی چیست | achieve | 6957

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. نام فایل: پاورپوینت جهانی سازی چیست | دسته بندی فایل: علوم اجتماعی | شناسه محصول: 6957 | کلمات کلیدی محصول: پاورپوینت جهانی سازی چیست ,دانلود پاورپوینت جهانی سازی چیست ,پاورپوینت رایگان جهانی سازی چیست ,پاورپوینت جهانی سازی غربی ,پاورپوینت جهانی شدن اسلامی ,پاورپوینت تفاوت جهانی شدن با جهانی سازی چیست ,پاورپوینت تعریف جهانی سازی ,پاورپوینت مفهوم جهانی سازی ,دانلود جهانی سازی چیست ,جهانی سازی چیست ,تحقیق جهانی سازی چیست ,پروژه جهانی سازی چیست ,دانلود پاو سایت فروش فایل پاورپوینت جهانی سازی چیست دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و دارای مجوز است. سعی کنید از فروشگاه های نامعتبر خرید نکنید.

٢٢٠ ﺑﻌﺪ از ﭘﯿﺮوزي ﺳﮑﻪ ﻫﺎي پاورپوینت جهانی سازی چیست ﺑﺰرگ ﮐﻪ ﺳﺰار ﺑﻪ روم ﻣﺮاﺟﻌﺖ پاورپوینت جهانی سازی چیست ﮐﺮد، دوﯾﺴﺖ و ﭘﻨﺠﺎه اراﺑﻪ ﺑﺰرگ پاورپوینت جهانی سازی چیست ﻫﺎي ﻃﻼ و ﻇﺮوف پاورپوینت جهانی سازی چیست زر و ﺟﻮاﻫﺮي را ﮐﻪ وي پاورپوینت جهانی سازی چیست ﺑﻪ ﻏﻨﯿﻤﺖ از ﮐﺸﻮرﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﮔﺮﻓﺘ پاورپوینت جهانی سازی چیست ﻣﯽ ﻪ ﺑﻮد ﺣﻤﻞ ﮐﺮد

پاورپوینت جهانی سازی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت جهانی سازی چیست

پاورپوینت جهانی سازی چیست

پاورپوینت جهانی سازی چیست شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

0/390 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جهانی سازی چیست

پاورپوینت جهانی سازی چیست شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

جهانی سازی نوعی دیگری از جهانی شدن است که برخی از اندیشمندان آن را پروژه ای می دانند که نظام سرمایه داری آن را به منظور تسلط بر جهان طراحی کرده است. بر اساس این نظریه جهانی شدن موجب فقیرتر شدن فقرا و ثروتمندتر شدن اغنیا می داند.

جهانی شدن از منظر اندیشمندانی که موافق این رویه هستند پروسه و فرایندی است که در نهایت امر به لیبرالیسم اقتصادی، همکاری های فراملی و بین المللی و فرهنگ مصرف گرا رهنمون می شود. از برجسته ترین متفکران و طرفداران این ایده، فرانسیس فوکویاماست که با طرح ایده پایان تاریخ، اذعان کرد که پیروزی لیبرالیسم بر کمونیسم پایان تاریخ را نشان می دهد. او در سال ۱۹۸۹ در مقاله ای که در روزنامه نشنال اینترست چاپ می کند می گوید پایان تاریخ پیش روی ماست: «آنچه شاهد هستیم صرفا پایان جنگ سرد یا گذر از دوره ویژه ای از تاریخ پس از جنگ نیستیم، بلکه پایان تاریخ نیز هست؛ یعنی نقطه پایان تطور ایدئولوژیک بشریت و جهانی شدن دموکراسی لیبرال غربی به مثابه شکل نهایی دولت بشری»

فوکویاما در توضیح پایان تاریخ خود با اشاره به مقاله چاپ شده در روزنامه نشنال اینترست می گوید: « در چند سال اخیر که دموکراسی لیبرال بر ایدئولوژی های رقیب مانند سلطنت موروثی و فاشیسم و کمونیسم پیروز شده، اجماعی شایان توجه در خصوص مشروعیت آن به عنوان نظام حکومتی پدید آمده است». او با بیان عقاید مارکس و هگل در مورد تکامل تاریخ، درباره روند جهانی شدن می گوید: « این دو معتقد بودند این سیر تکاملی نه تصادفی است نه غیرقابل فهم ولو به خط مستقیم پیش نرود یا امکان تردید وجود داشته باشد که آیا در نتیجه این پیشرفت تاریخ آدمی به خوشبختی بیشتر و وضع بهتر دست یافته است». در نهایت می توان گفت این نوع جهانی شدن به لیبرالیزه شدن تمام جهان و فائق آمدن ایدئولوژی لیبرال – دموکراسی در جهان نظر دارد و آن را فرایند طبیعی برای رسیدن به آن می داند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

جهانی سازی

جهانی بودن

پایان

عنوان : جهانی سازی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 392 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات مشابه با پاورپوینت جهانی سازی چیست👇

جهانی شدن یا جهانی سازی جهانی سازی و رابطه عملكرد دولتی مبانی و پیشینه نظری جهانی شدن یاجهانی سازی پاورپوینت جهانی شدن چیست پاورپوینت بانک جهانی چیست پاورپوینت بانک جهانی چیست پاورپوینت نظریه نظام جهانی چیست پاورپوینت سازمان تجارت جهانی چیست موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ارزیابی بافت فرسوده ده ونک پاورپوینت اخلاق کار و ارزشهای سازمانی پاورپوینت مسلح کردن یا تقویت خاک بوسیله عناصر کششی نظیرژئوسنتتیک برای تحمل بارهای وارده پاورپوینت گزارشگری آثار ناشی از تغییر در قیمت مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هيجاني و مهارتهاي ارتباطي با عملكرد شغلي پاورپوینت سنگ مصنوعی و روش تولید آن پاورپوینت مدیریت کیفیت پروژه IT مبانی نظری ماهیت نمایندگی مجلس پاورپوینت خلاصه ای از كتاب شهرسازی تخیلات و واقعیت پاورپوینت خود شناسی (بخش 6 کارگاه کارآفرینی و تولید) پیشینه و مبانی نظری بررسی روند تغییرات دما و بارش پاورپوینت شبکه های کامپیوتری(جلسه چهارم) پاورپوینت انواع دیوارپوش نقشه فاز 2 ویلای مسکونی دوبلکس بررسی رابطه کمرویی و پیشرفت تحصیلی

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت جهانی سازی چیست دانلود پاورپوینت جهانی سازی چیست پاورپوینت رایگان جهانی سازی چیست پاورپوینت جهانی سازی غربی پاورپوینت جهانی شدن اسلامی پاورپوینت تفاوت جهانی شدن با جهانی سازی چیست پاورپوینت تعریف جهانی سازی پاورپوینت مفهوم جهانی سازی دانلود جهانی سازی چیست جهانی سازی چیست تحقیق جهانی سازی چیست پروژه جهانی سازی چیست دانلود پاو