پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى | achieve | 8762

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. نام فایل: پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى | دسته بندی فایل: علوم تربیتی | شناسه محصول: 8762 | کلمات کلیدی محصول: پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ,دانلود پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ,پاورپوینت رایگان مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ,دانلود پاورپوینت رایگان مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ,پاورپوینت مدل های برنامه ریزی آموزش و پرورش ,دانلود پاورپوینت مدل سایت فروش فایل پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و دارای مجوز است. سعی کنید از فروشگاه های نامعتبر خرید نکنید.

٢٢٠ ﺑﻌﺪ از ﭘﯿﺮوزي ﺳﮑﻪ ﻫﺎي پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ﺑﺰرگ ﮐﻪ ﺳﺰار ﺑﻪ روم ﻣﺮاﺟﻌﺖ پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ﮐﺮد، دوﯾﺴﺖ و ﭘﻨﺠﺎه اراﺑﻪ ﺑﺰرگ پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ﻫﺎي ﻃﻼ و ﻇﺮوف پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى زر و ﺟﻮاﻫﺮي را ﮐﻪ وي پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ﺑﻪ ﻏﻨﯿﻤﺖ از ﮐﺸﻮرﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﮔﺮﻓﺘ پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى ﻣﯽ ﻪ ﺑﻮد ﺣﻤﻞ ﮐﺮد

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

0/333 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به‌طور کلی، برنامه‌ریزى آموزش و پرورش را از دیدگاه مبانى ریاضى آنها مى‌توان به چهار دسته تقسیم کرد:

مدل‌های بسته (Deterministic Models)

مدل‌های زنجیر مارکو (Markov Chain Models)

مدل‌های ریاضی (constraints)

مدل‌های رگرسیون (Regression Models)

 مدل‌هاى بسته (Deterministic Models)

مدل‌هاى بسته مبناى آمارى پیچیده‌اى ندارند و از این نقطه‌نظر بسته نامیده مى‌شوند که دامنهٔ انعطاف متغیرهاى مربوط محدود است؛ زیرا، معمولاً، متغیرها با ضرایب ثابت و از پیش معلوم شده با یکدیگر مربوط هستند. به‌عبارت دیگر، این مدل‌ها فاقد عوامل و عناصر احتمالاتى هستند و مفروضات ثابت و مشخص و معلوم شدە‌اى را بین عوامل مختلف به یقین تلقى مى‌کنند.

مثلاً بر اساس تشریحى که جانستون به‌عمل آورده است، اگر بخواهیم با کمک مدل‌ەاى نوع بسته تعداد شاگردان گروه سنى به‌خصوصى را در سال معین پیش‌بینى کنیم، ممکن است یکى از دو مدل ساده زیر را مورد استفاده قرار دهیم:

 مدل‌هاى زنجیر مارکو (Markov Chain Models) 

مدل‌هاى زنجیر مارکو بر مبناى فرضیه آمارى زنجیر مارکو ساخته‌ شده‌اند ولى از بسیارى جهات، نتیجه‌اى شبیه به مدل‌هاى بسته تولید مى‌کنند.

 مدل‌هاى ریاضى (constraints) 

مدل‌هاى ریاضى این مزیت بارز را بر مدل‌هاى رگرسیون دارند که محدودیت‌هاى متغیرها را در نظر مى‌گیرند؛ مثلاً، یک مدل برنامه‌ریزى خطى (Linear Mathematical Programming Model) ممکن است به شکل مجموعه معادله‌هاى ۱۰ تا ۱۲ باشد.

مدل‌هاى رگرسیون (Regression Models) 

مدل‌هاى رگرسیون بر اساس این نظریه ساخته شده‌اند که اگر دو عامل به یکدیگر بستگى داشته باشند، تغییر یکى با تغییر دیگرى قرین خواهد شد. هر قدر ارتباط دو عامل مزبور به یکدیگر نزدیک‌تر و قوى‌تر باشد، ضریب همبستگى تغییرات آنها بزرگ‌تر و به‌ حداکثر همبستگی، یعنى یک، نزدیک‌تر خواهد شد. پس اگر روند گذشته نشان دهد که بین تغییر یک عامل و تغییرات چند عامل دیگر همبستگى معنى‌دارى وجود دارد، مى‌توان تصور کرد که در آینده نیز همبستگى مزبور حفظ خواهد شد و اگر ضریب همبستگى مزبور را بدانیم، مى‌توانیم اندازهٔ تغییر عامل وابسته را از اندازه و تغییر عوامل مستقل مرتبط با آن اندازه‌گیرى و پیش‌بینى کنیم.

مدل‌هاى رگرسیون انواع مختلفى دارد و متداول‌ترین آنها رگرسیون ساده و رگرسیون مرکب مى‌باشد. رگرسیون ساده شامل ارتباط بین دو متغیر است و به شکل معادله ۶ نشان داده مى‌شود.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مدل‌های بسته

مدل‌های زنجیر مارکو

مدل‌های ریاضی

مدل‌های رگرسیون

پایان

عنوان : مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى

فرمت : پاورپوینت

حجم : 336 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات مشابه با پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى👇

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر دامنه عمل پاورپوینت مدل هاى اقتصادى برنامه ریزى آموزش و پرورش پاورپوینت اهمیت برنامه‌ ریزى آموزش و پرورش پاورپوینت اصول عمومى برنامه ریزى آموزش و پرورش پاورپوینت اصول متمم برنامه ‌ریزى آموزش و پرورش پاورپوینت اصول مقدماتى برنامه ‌ریزى آموزش و پرورش پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش برنامه نویسی مستندات آماری آموزشگاه ها ومدارس آموزش و پرورش

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق در مورد گالیله پاورپوینت بررسی معماری طراحی داخلی باشگاه ورزشی Academia 20 پاورپوینت تحلیل طراحی بیمارستان صحرایی در سنگال پاورپوینت تحلیل برج البحر Al Bahr Towers امارت متحده عربی مطالعات طراحی خانه سالمندان پاورپوینت اقتصاد خرد پاورپوینت کتابخانه ملی چین پاورپوینت تحلیل مديريت شهري در جهان پاورپوینت پارک سیتروئن مبانی نظری موافقت نامه تریپس، پاورپوینت آموزش مقدماتی اتوکد قسمت اول پاورپوینت معرفی شغل کارشناس تأسیسات پرسشنامه تنظیم خلق منفی پاورپوینت پایدارسازی گود به روش انکراژ(میل مهار) پاورپوینت جداگر

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى دانلود پاورپوینت مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى پاورپوینت رایگان مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى دانلود پاورپوینت رایگان مدل هاى برنامه ریزى آموزش و پرورش از نظر مبانى ریاضى پاورپوینت مدل های برنامه ریزی آموزش و پرورش دانلود پاورپوینت مدل