👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای

پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

53

حجم

1/47 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای

پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

وقتی به تقسیم‌بندی اختلالات در DSM نگاه می‌‌کنیم، به اختلالاتی تحت عنوان اختلالات تجزیه‌ای برمی‌‌خوریم که شاید اختلال هویت تجزیه ای شاخص‌ترینِ آنها باشد؛ اختلالی با ویژگی‌های جالب و تاریخچه بالینی نه چندان جالب و همینطور غم‌انگیز برای مبتلایانش.

هنگامی‌که در سال ۱۷۹۱ برای اولین بار اختلال هویت تجزیه ای در دختری ۲۰ ساله مشاهده گشت، شاید تصور نمی‌‌شد که برای انسانها در قرن‌های پیش رو این اختلال تا این حد جالب توجه باشد که حتی فیلم‌های بسیاری در این زمینه ساخته شود.

فهرست:

مقدمه

اختلال هویت تجزیه ای

چگونه شخصیت‌های فرعی با یکدیگر ارتباط دارند؟

ملاک‌های تشخیصی DSM-5 برای اختلال هویت تجزیه‌ ای

سبب ‌شناسی

یافته‌های فیزیولوژیک

شیوع

موضوعات تشخیصی مرتبط با فرهنگ

همبودی اختلالات

درمان

درمان ‌های مکمل

 فیلم شناسی

.

عنوان: اختلال هویت تجزیه ای

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 53 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه و مبانی نظری ماهیت و مفهوم مدیریت زمان پاوپوینت اهداف بنیادین ،ماموریتها اساسی وزارت امور اقتصادی و دارائی پرسشنامه سوانسون-نولان و پلهام SNAP-IV پاورپوینت تکنیک های مستند سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری پاورپوینت بررسی خواص مکانیکی بتن حاوی خاکستر برگ بامبو