👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

پاورپوینت پاورپوینت مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک دارای 43 اسلاید می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

3/588 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

پاورپوینت پاورپوینت مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک دارای 43 اسلاید می باشد .و برای کاربران عزیز بویژه برای دانشجویان معماری در نظر گرفته شده است و در ادامه بخشی از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده شده که در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

جان هیدک:استاد مدرسه کوپر یونیون بود – 10 سال تدریس کرد – حدودا 20 سال رئیس آن بود تا آخر عمر. (2001 فوت کرد) او تاثیر زیادی بر روی دانشجویان معماری گذاشت از جمله دانیل لیبسکیند از شاگردان او بود. شیگرو بان و بهرام شیردل از شاگردان او بودند. او بحثی مطرح کرد تحت عنوان معماری معماری یا همان علم معماری یا رشته معماری. او معتقد بود رشته چیزیست که ما از طریق تحقیق و پژوهش می توانیم آن را به دست آوریم و در نقطه مقابل حرفه معماری قرار می گیرد. حرفه کاری است که یاد می گیریم از طریق تکرار آن را ادامه می دهیم و به تحقیق دست نمی زنیم و این جدای از رشته معماری است. او بحث تئوری را در مدرسه کوپر یونیون بسیار جدی پی می گرفت.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل خانه سلطان‌ القرایی تبریز پاورپوینت تحلیل ساختمان روزن تهران مبانی نظری و پیشینه تحقیق توسعه پایدار شهری و تقسیمات محله ای پاورپوینت سوگ چیست سرمایه‌گذاری در بورس