👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سازه های فضاکار (سازه های فضایی)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سازه های فضاکار (سازه های فضایی)

اورپوینت پاورپوینت سازه‌های فضاکار (سازه‌های فضایی) در 38 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

2/163 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت سازه‌های فضاکار (سازه‌های فضایی)

سازه‌های فضاکار (سازه‌های فضایی)

سازه‌های فضاکار

سازه‌های فضاکار گروهی از سازه‌ها هستند که دارای رفتار سه بعدی بوده، معمولاً در خور تولید صنعتی انبوه هستند. متداول‌ترین کاربرد سازه‌های فضاکار در ساخت پوشانه‌های بناهایی است که در آنها عملکرد ساختمان ایجاب می‌نماید که دارای دهانه آزاد نسبتاً بزرگ در دو جهت متعامد باشند.

بدیهی است که این نوع از سازه‌های فضاکار در استادیوم‌های ورزشی و تالارهای اجتماعات، نمایشگاه‌های چند منظوره، مراکز فرهنگی و هنری، مصلی‌ها و مساجد، آشیانه‌های هواپیما، سالن‌های صنعتی، انبارهای وسیع و انواع پایانه‌های مسافربری کاربرد فراوان دارند. در ایران به اینگونه سازه‌ها نیاز فراوان وجود دارد و بهترین پاسخ برای چنین کاربردی، بدون شک سازه‌های فضاکار است.

ویژگی‌های سازه‌های فضاکار

1- ما در فضای سه‌بعدی زندگی می‌کنیم.

2- هر سازه‌ای فضای سه‌بعدی را اشغال می‌کند.

3- هر سازه‌ای در واقع به صورت سه بعدی رفتار می‌نماید.

4- طبیعت هم دارای سازه‌هایی است که دارای رفتار سه‌بعدی هستند.

5- رفتار برخی از سازه‌ها به گونه‌ای است که اثر یک بعد تحت‌ا‌لشعاع آثار رفتاری در دوبعد دیگر است. این گونه سازه‌ها رفتار مسلط دوبعدی داشته و به سازه‌های سنتی موسوم‌اند.

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز فرهنگی حیدر علی اف کشور آذربایجان پاورپوینت مفاهیم و ویژگیهای خط مشی پاورپوینت طراحی ایستگاه اتوبوس پاورپوینت مهندسی عوامل انسانی مسئولیت کیفری اشخاص حقوقی در پرتو قانون مجازات اسلامی مصوبه جدید