👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ماشین های کشاورزی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ماشین های کشاورزی

پاورپوینت ماشین های کشاورزی 17 اسلاید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

2/13 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپونت ماشین های کشاورزی17 اسلاید

پیدایش ماشینهای کشش (تراکتورها) به شکل امروزی در حدود 100 سال قبل آغاز شد. نمونه‌های اولیه تراکتورها برای استفاده در مزارع و به منظور کشیدن وسایل کشاورزی مثل گاو آهن مورد استفاده قرار می گرفتند.

در این انواع اولیه برای تامین کردن توان مورد نیاز تراکتور از یک موتور بخار استفاده می شد. این موتور بخار برای آنکه کار کند به مقادیر زیادی آب و ذغال سنگ نیاز داشت. بنابراین این تراکتورهای اولیه بسیار بزرگ بودند و نیاز به مراقبت و نگهداری زیادی داشتند بطوری که گاهی برای به حرکت درآوردن و استفاده از یک تراکتور ، موتور بخار به 15 نفر کارگر نیاز بود. این مدلهای اولیه تراکتور دارای چرخهای بسیار بزرگ فلزی بودند که می توانستند وزن بسیار زیاد تراکتور را تحمل نمایند. البته فلزی بودن چرخهای تراکتور باعث کاهش سرعت ماشین می شد. بنابراین در نمونه های بعدی و مدرن‌تر از چرخهای لاستیکی استفاده شده است.

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کار آزمایش آشنا شدن با دستگاه چرخ‌دنده خورشيدي و بدست آوردن شتاب چرخ‌دنده ها و راندمان دستگاه چرخ‌دنده پاورپوینت تفاوت دادگاه های کیفری حقوقی جزایی درچیست؟ مبانی نظری Audiovisual translation، Subtitling یونان پاورپوینت دوره آموزشی حفاظت كاتدی