👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های آماده سازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های آماده سازی

دانلود فایل پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های آماده سازی،درحجم 92اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژهبخش مسکن را می توان یکی از مهمترین بخشهای توسعه در جامعه دانست این بخش با ابعاد وسیع اقتصادی ،اجتماعی ،فرهنگی ،زیست محیطی و کالبدی خود اثرات گسترده ای بر ارائه ویژگیها و سیمای جامعه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

92

حجم

3/519 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های آماده سازی

فایل پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های

آماده سازی،درحجم 92اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

بخش مسکن را می توان یکی از مهمترین بخشهای توسعه در جامعه دانست. این بخش با ابعاد وسیع اقتصادی ،اجتماعی ،فرهنگی ،زیست محیطی و کالبدی خود اثرات گسترده ای بر ارائه ویژگیها و سیمای جامعه به مفهوم عام دارد. از یک سو اهمیت اقتصادی و اجتماعی مسکن ، این بخش را کانون توجهات عمومی قرار داده است و از سوی دیگر ، به دلیل اشتغال زایی این بخش و ارتباط آن با بسیاری از بخشهای دیگر اقتصادی ، به عنوان ابزاری مناسب در جهت تحقق سیاست های اقتصادی ،تلقی می شود. برنامه ریزی مسکن جزیی از نظام برنامه ریزی شهری محسوب می شود که در آن فعالیتهای اجتماعی ،اقتصادی و فرهنگی جزیی از فعالیتهای درون مکانی واحدهای مسکونی و جزیی از فضاهای تغییر شکل و تطابق یافته محسوب می شود که بر حسب موضوع در چارچوب برنامه ریزی مسکن مورد توجه قرار می گیرد.بر همین اساس ،برنامه ریزی مسکن با تخصیص فضاهای قابل سکونت به نیاز های مسکونی و توجه به محدودیت منابع و استفاده از تئوری ها و تکنیک های ویژه با چارچوب های اجتماعی ،فرهنگی ،سیاسی و اقتصادی سر و کار دارد.

فهرست کلی مطالب:

مسکن و برنامه ریزی مسکن

تراکم شهری

اقتصاد مسکن

برنامه ریزی مسکن

بناهای مسکونی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 92 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت زندگینامه پروین اعتصامی پاورپوینت تحلیل ایستگاه اتوبوس مرکزی آمستردام هلند پاورپوینت تیم و گروه پاورپوینت جاذبه های گردشگری کاشان پاورپوینت مدیریت زمان (مدیریت امور بازاریابی یا مدیریت هر واحد دیگر)