👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری سبک اصفهان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری سبک اصفهان

پاورپوینت معماری سبک اصفهان در 182 اسلاید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است . در ادامه بخشی از متن و فهرست را برای شما قرار داده ایم .شما در این فایل با معماری سبک اصفهان؛ شکوه دوره صفویه ؛ویژگی های معماری اصفهانی؛معماری مسجد ؛معماری خانه های قدیمی اصفهان ؛معماری مسجد مدرسه های اصفهان همراه عکس؛پروژه های معماری مدرن شاخص اصفهان در سالهای اخیر همراه عکس آشنا می شوید.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

182

حجم

6952/738 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری سبک اصفهان

معماری سبک اصفهان؛ شکوه دوره صفویه

دوران صفویه را یکی از درخشان‌ترین اعصار هنر و معماری ایران می‌دانند چرا که در تمامی زمینه‌ها از جمله معماری و تزئینات آن گرفته تا موسیقی و فلسفه، ایران شاهد رشد و شکوفایی چشمگیری بوده است.

اما آنچه در معماری ایران به نام سبک یا شیوه اصفهانی معروف است و در متون غربی تحت عناوینی چون: معماری صفوی، قاجاری، افشاری و زند-قاجار شناخته می شود، به اندک زمانی قبل از پیدایش سلسله صفویه باز می گردد لذا خواستگاه آن اصفهان نبوده و اولین بناهای این شیوه از معماری مربوط به دوران حکومت ترکمانان قره قویونلو است، قومی که هرج و مرج اواخر دوره تیموری قدرت در غرب و شمال غرب ایران به دست گرفته بود.

سرانجام با به قدرت رسیدن فردی به نام اسماعیل از نوادگان شیخ صفی ،عارف قرن 8، در سال 907 هجری قمری سلسله صفویه در تبریز به قدرت رسید

فهرست :  

معماری سبک اصفهان؛ شکوه دوره صفویه

ویژگی های معماری اصفهانی:

معماری مسجد

معماری خانه های قدیمی اصفهان

معماری مسجد مدرسه های اصفهان

پروژه های معماری مدرن شاخص اصفهان در سالهای اخیر

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب و رضایت زناشویی دانلود پاورپوینت ديوارها پاورپوینت منابع نیرو در جوشکاری پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) پاورپوینت سازماندهی و طراحی کامپیوتر پایه