👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سبک سازی ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سبک سازی ساختمان

پاورپوینت سبک سازی ساختمان در32 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

395/735 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

سبک سازی ساختمان

سبک‌سازی اجزای باربر ساختمان

تکنیک های سبک‌سازی اجزاي باربر ساختمان مواردي چون شناخت مصالح سبك مرسوم در صنعت ساخت‌وساز را شامل می‌شوند. ارزيابي ميزان کارایی‌ای كه اين مصالح می‌توانند به‌عنوان مصالح سبك داشته باشند و ميزان مؤثر بودن استفاده از مصالح نو، وزن ساختمان را كاهش داده و هزينه و زمان موردنیاز براي آماده سازی يك ساختمان را پايين می‌آورد.

سبک‌سازی سازه ساختمان

برای سبک‌سازی سازه ساختمان مصالح سبك بكار گرفته می‌شود. مصالح سبك مصالحی هستند كه در مقايسه با ساير مصالح مشابه وزن كمتري داشته و با به‌کارگیری آن‌ها وزن كلي ساختمان كاهش می‌یابد. استفاده از این نوع مصالح باعث سبك شدن و مقاومت ساختمان در مقابل حوادث طبيعي مختلف می‌شود. مصالح سبك را می‌توان به دو گروه مصالح سبك سازه‌ای و مصالح سبك غیر سازه‌ای تقسيم نمود.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اطلاعات حسابداری و تصمیم گیری پاورپوینت کاروانسرای مادرشاه اصفهان پاورپوینت بهداشت دهان و دندان در افراد هموفیل و بیماران با اختلالات خونریزی دهنده ی ارثی پاورپوینت 10پل تاریخی ایران مقایسه باورهای فراشناختی و راهبردهای کنترل فکر و سبک های اسناد در بین افراد دیابتی و سالم