👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هرم صلح فاستر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هرم صلح فاستر

دانلود فایل پاورپوینت هرم صلح فاستر ، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

4928/615 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت هرم صلح فاستر ، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

 لرد نورمن فاستر (Norman Foster) معمار 70 ساله، تا به حال خالق آثاری جسورانه در مقیاس جهانی، از برج پر سرو صدای خیار شوری (Gherkin) در لندن گرفته تا فرودگاه جدید پکن (بزرگترین محوطه ساختمانی حال حاظر جهان)، بوده است؛ وی همچنین طراح بلند ترین برج جهان که هرگز ساخته نشد نیز هست.... اما هیچکدام از آثار گذشته فاستر قابل مقایسه با اثر اخیر وی در پایتخت جدید قزاقستان نیستند یعنی همان هرم صلح فاستر.

آنچه ریاست جمهوری قزاقستان از نورمن فوستر خواسته بود، مرکزی عظیم برای گفتگوی ادیان در کنار سالن اپرایی قابل رقابت با بزرگترین سالن های جهان، یک موزه ملی فرهنگ، دانشگاهی برای مقوله تمدن و مرکزی برای تعاملات گروه های نژادی و جغرافیایی قزاقستان بود. تمام این موارد قرار بود در هرم عظیمی که فوستر آن را ساخت جاسازی شود، هرمی با قاعده تقریبی یک هکتار و ارتفاعی بالغ بر 60 متر از سطح زمین.

ظاهرا قضیه بسیار جدی است؛ با ترکیب جمعیتی 50 درصد روس با مذهب ارتدوکس، 50 درصد مسلمان قزاق و نیز با افزایش اختلافات افراط گرایانه قومی، میتوان به نظربایف برای آنچه در ذهن می پرورد حق داد؛ از نظر بین المللی نیز وی در سپتامبر 2003 میزبان کنگره رهبران مذهبی جهان بود و طبیعی است که بخواهد این موضوع را به جریانی دائمی تبدیل کند.

و...

فهرست مطالب:

معرفی معمار

مشخصات هرم

بررسی قسمت های مختلف هرم

گالری تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در 30 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معماری مدرسه جهانگیرخان پیشینه و مبانی نظری رهبری خدمتگزار و ارزیابی عملکرد کارکنان پیشینه و مبانی نظری عوامل آسیب پذیری شهر در برابر زلزله پاورپوینت شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر در ایجاد فیل سفید و ارائه راه کار جهت مدیریت کارآمد آنها تحقیق درباره شغل کارمند بانک