👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول ایمنی راه پله

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول ایمنی راه پله

پاورپوینت اصول ایمنی راه پله در 39 اسلاید برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود کنید .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

1538/1020 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

اصول ایمنی راه پله

اصول ایمنی

پله معمول‌ترین وسیله‌ی ارتباطی بین دو سطح با ارتفاع متفاوت است. در صورت طراحی و اجرای صحیح و درست، می‌توان پله‌ای در ساختمان به وجود آورد که در مواقع عادی، کاملاً قابل استفاده و راحت و در زمان بروز حادثه از قبیل آتش سوزی و زلزله، مقاوم و ایمن باشد. پس در هنگام اجرای آن رعایت نکات ایمنی لازم و ضروری است.

جهت اجرای پله، مراحل مختلفی از جمله عملیات پی سازی و نصب صفحه ستون مربوط به تیر اهن پله، برشکاری و جوشکاری تیرآهن‌های مربوط به پله، اجرای طاق ضربی دال پله و دوغاب ریزی روی آن و همچنین نصب و اجرای سنگ پله وجود دارند که در هر مرحله لازم است از وسایل ایمنی مربوط به کار خود استفاده کرد.

كاركردن بالا و اطراف راه پله‌ها و نردبان‌ها مخاطره آمیز است. به عنوان نمونه راه پله‌ها و نردبان‌ها منابع عمده‌ی صدمات و تلفات در میان كارگران ساختمانی هستند. و بسیاری از این صدمات به حدی خطرناک هستندكه در زمان پایان كار هم الزامی هستند. مقررات OSHA شامل تمام راه پله‌ها و نردبان‌های استفاده شده در ساختمان، تعویض، تعمیر، نقاشی، دكوراسیون و تخریب كارگاه‌های تحت پوشش استاندارد‌های ایمنی و بهداشت ساختمان‌ها می‌شود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت قدرت کنترل پاورپوینت ریتم در معماری مبانی و پیشینه نظری سبک های فرزند پروری پیشینه و مبانی نظری بازاریابی داخلی و بازاریابی بین المللی پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی