👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم ارتشا و رشا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم ارتشا و رشا

پاورپوینت مفهوم ارتشا و رشا شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

246/422 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم ارتشا و رشا

پاورپوینت مفهوم ارتشا و رشا شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

برتولت برشت در نمایشنامه‌­ی «ننه دلاور و فرزندان او» می‌نویسد:­­ تا وقتی فساد هست، امید هم هست. رشوه بهترین شانس انسان است؛ تا وقتی قضات رشوه می‌گیرند احتمال دادگستری وجود دارد. «رشا» و «ارتشا» به‌معنای رشوه دادن و رشوه گرفتن از جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی به‌شمار می‌روند که باعث سلب اعتماد و اطمینان مردم نسبت به نظام اجرایی و اداری و از بین رفتن زمینه‌ی رقابت سالم و فاسد شدن مأموران دولتی می‌شود. مأموران دولتی به این وسیله عادت می‌کنند که وظایف خود را جز با اخذ مابه­ازا یا پاداشی از ارباب رجوع انجام ندهند. در این نوشتار به بررسی جرم رشا و مجازات آن در قانون فعلی ایران و پیشینه‌ی ارتکاب این جرم خواهیم پرداخت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

معنای لغوی رشوه

مفهوم قانونی رشا و ارتشا

پیشینه‌ی ارتکاب جرم رشا و ارتشا در ایران

تصویب قوانین کیفری علیه رشوه (رشا و ارتشا)

پایان

عنوان : مفهوم ارتشا و رشا

فرمت : پاورپوینت

حجم : 248 کیلوبایت

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل هتل 46 طبقه لوکس در چین پاورپوینت تحلیل باغ وحشی فراتر از مرزبندی های متداول پاورپوینت بدهیهای بلند مدت و سرمایه گذاریها درشرکت سهامی پاورپوینت لوله های تاسیساتی پاورپوینت کرتین وال (Curtain Wall)