👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن

پاورپوینت جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

338/224 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن

پاورپوینت جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در زندگی روزمره در خیلی از مواقع در محل‌های مختلف مانند کوچه ، خیابان و … شاهد درگیری‌های تند و لفظی بین افراد هستیم که در خیلی از مواقع با تهدید همراه است اما آیا این تهدیدها جرم محسوب می‌شود؟ در این مبحث با ما همراه باشید تا شما را با تعریف تهدید، شرایط آن و چگونگی وقوع جرم تهدید آشنا کنیم.

تهدید چیست؟

تهدید به معنی ترساندن است و در اصطلاح حقوقی، ترساندن شخص نسبت به جان، آبرو و مال خود یا یکی از نزدیکان اوست. برای مثال؛ فردی دیگری را تهدید می‌کند که همسر او را به قتل برساند، خانه‌ی وی را به آتش بکشد یا اسرار و فیلم‌های شخصی وی را منتشر کند. اما این تهدید و ترساندن باید چه شرایطی داشته باشد؟ آیا صرف اینکه شخصی از اعمال فرد دیگری بترسد کفایت می‌کند؟

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تهدید چیست؟

شرایط عمومی تهدید

تهدید نسبت به چه چیزهایی جرم است؟

آیا لازم است که تهدید قالب خاصی داشته باشد؟

آیا انگیزه و خواسته‌ی مرتکب در تحقق جرم تهدید حائز اهمیت است؟

تهدید به قتل

تهدید مشروط

دادگاه صالح رسیدگی به جرم تهدید

پایان

عنوان : جرم تهدید و شرایط محقق شدن آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 340 کیلوبایت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

طراحی و مونتاژ Bench Vice Assembly در نرم افزار کتیا پاورپوینت آزمایشگاه تکنولوژی بتن مجموعه 4 آزمایش تعیین وزن مخصوص ظاهری شن و ماسه در حالتهای متراکم و غیرمتراکم پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان پاورپوینت بیستون پاورپوینت بررسی و تبیین نقش بانک و صنعت بانکداری سرمایه گذاری و تجاری