👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برون سپاری چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برون سپاری چیست

پاورپوینت برون سپاری چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

257/171 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت برون سپاری چیست

پاورپوینت برون سپاری چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

این روزها به نظر می‌رسد که عبارت برون سپاری سخنرانی انتقادی و شدید الحنی را از طرف مخالفان به بار آورده است. این افراد، برون سپاری را به خاطر چیزهای بدی که اقتصاد آمریکا را به ستوه آورده‌اند، سرزنش می‌کنند. نگاهی انداختن به مزایا و معایب برون سپاری ممکن است با ارزش باشد.

برون سپاری و برون مرز سپاری اغلب به صورت مترادف هم استفاده می‌شوند اما تفاوت‌های ظریفی بین این دو وجود دارند. هم برون سپاری و هم برون مرز سپاری نتیجه‌ی رژیم سرمایه داری هستند. اولی به فرآیند بستن قرارداد فرعی با فروشنده‌ای که ممکن است در داخل مرزهای جغرافیایی همان کشور باشد اشاره می‌کند در حالی که دومی از طرفی به وضعیتی که در آن مقاطعه کار فرعی و شرکت برون سپار در کشورهای مختلف واقع شده‌اند، اشاره می‌کند. نیاز به کاهش هزینه‌ها و تمرکز بر فعالیت‌های اصلی، شرکت‌ها را به سمت تمرکز بر فعالیت‌هایی که برای شرکت طبیعی هستند سوق داده است در حالی که فعالیت‌های برون سپاری و یا برون مرز سپاری به حضور آنها نزدیک نیستند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه مختصر

مزایا

معایب

پایان

عنوان : برون سپاری چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 260 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظریه برجسته سازی مبانی نظری صبر در آثار سعدی مبانی نظری سری های زمانی شبیه سازی مونت كارلو پاورپوینت بتن سبک سازه ای گزارش کارآموزی در شركت دانش هوشیار الكترونیك