👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه جان مینارد کینز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه جان مینارد کینز

پاورپوینت زندگینامه جان مینارد کینز شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

49

حجم

437/370 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه جان مینارد کینز

پاورپوینت زندگینامه جان مینارد کینز شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

جان مینارد کینز (John Maynard Keynes) در کنار آدام اسمیت و کارل مارکس، یکی از سه شخصیت بزرگ تاریخ علم اقتصاد به‌شمار می‌آید. از این سه نفر، آدام اسمیت باخوشبینی، بهبود اوضاع اقتصادی را نتیجه سرمایه‌داری می‌دانست. مارکس بدبین بود و اعتقاد داشت مشکلات جدی بسیاری در سرمایه‌داری عجین شده که منجر به خودْ ویرانی آن خواهد شد. اما کینز را می‌توان ناجی عملگرای سرمایه‌داری نامید. وی با شناسایی نقاط ضعف و قوت سرمایه‌داری، از سیاست اقتصادی به عنوان وسیله‌ای برای کاستن از مشکلات ناشی از اقتصاد سرمایه‌داری استفاده کرد. وی معتقد بود که سیاست‌ هوشمندانه دولتی می‌تواند سرمایه‌داری را نجات داده و باعث شود مردم از منافع آن بهره‌مند شده و بخش تاریک آن را تجربه نکنند.

بدون شک، تأثیر هیچکدام از اقتصاددانان قرن بیستم به اندازه کینز نبوده است. به‌لحاظ نظری، وی پایه‌گذار تحلیل اقتصاد کلان به‌شمار می‌آید و اقتصاد کلانی که امروزه در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود، هنوز بر مفاهیم و تحلیل‌های ارائه شده توسط کینز استوار است. حتی اقتصاددانان معاصر حوزه کلان که با افکار کینز مخالف هستند، دریافته‌اند که ابتدا باید کار خود را با ایده‌های کینز آغاز کرده، سپس به تحلیل محدودیت‌ها و مشکلات این نظریه‌ها بپردازند. در سطح سیاست‌گذاری، بسیاری از ابزارهای مورد استفاده بانک‌های مرکزی و دولت‌ها برای کنترل چرخه‌های تجاری و مکانیسم‌های بین‌المللی برای از بین بردن عدم‌توازن‌های تجاری و مشکلات مالی در درجه اول از کارهای کینز نشأت گرفته‌اند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

آشنایی با زندگی جان مینارد کینز

نظریات اقتصادی جان مینارد کینز

مصرف

سرمایه‌گذاری

سیاست پولی و مالی

پس‌انداز اجباری

سیستم برتون وودز

تأسیس صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی

پایان

عنوان : زندگینامه جان مینارد کینز

فرمت : پاورپوینت

حجم : 440 کیلوبایت

تعداد صفحات : 49

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مصالح جدید در کف سازی ، اجرای دیوارها و پوشش آنها پاورپوینت تحلیل نانوایی توقف لهستان پاورپوینت آزمایشگاه تکنولوژی بتن - آزمایش دانه بندی ماسه به همراه با شکل و تصاویر و جدول و گراف پاورپوینت آموزش درس سوم کتاب علوم پایه ششم ( کارخانه کاغذسازی ) آشنایی با معماری یونان