👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حاکمیت شرکتی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حاکمیت شرکتی چیست

پاورپوینت حاکمیت شرکتی چیست شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

0/383 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حاکمیت شرکتی چیست

پاورپوینت حاکمیت شرکتی چیست شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

حاکمیت شرکتی، مجموعه روابطی است بین سهامداران، مدیران و حسابرسان شرکت که متضمن برقراری نظام کنترلی بمنظور رعایت حقوق سهامداران جزء و اجرای درست مصوبات مجمع و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی میباشد.

این قانون که مبتنی بر نظام پاسخگوئی و مسئولیت اجتماعی استوارست مجموعه ای از وظایف و مسئولیتهایی است که باید توسط ارکان شرکت صورت گیرد تا موجب پاسخگوئی و شفافیت گردد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

نقش حاکمیت شرکتی در حسابرسی و اوضاع شرکتها

زیرساخت و قوانین حسابرسی کشور برای اجرای آئیننامه حاکمیتی

مزایای حاکمیت شرکتی

حاکمیت شرکتی در چه کشورهائی اجرا میشود

هدف اصلی قانون حاکمیت شرکتی

پایان

عنوان : حاکمیت شرکتی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 384 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

آرک مدلArch model vol2-3 معماری موزه لباس ایرانی پیشینه و ادبیات نظری بودجه اجرا و تصویب آن مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصویر تن و تصویر بدن پاورپوینت حافظه های الکتریکی