👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روابط بین عوامل تولید

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روابط بین عوامل تولید

پاورپوینت روابط بین عوامل تولید شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

0/404 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت روابط بین عوامل تولید

پاورپوینت روابط بین عوامل تولید شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به‌طور کلى آشنائى به ارتباط بین نهاده‌هاى تولید گام مهمى در مبحث تعیین ترکیب بهینه آنها است.

رابطه مکمل

دو نهاده وقتى مکمل یکدیگرند که در فرآیند تولید وجود هر دو و استفاده هم‌زمان آنها لازم باشد. بر این اساس به‌کارگیرى یکى از آنها محصولى را تولید نخواهد کرد. مثلاً تراکتور و راننده آن به‌عنوان دو نهاده مکمل در زراعت مى‌باشد.

ویژگى این قبیل نهاده‌ها این است که اولاً یکى را به جاى دیگرى نمى‌توان در پروسه تولید به کار برد و ثانیاً نسبت آنها براى دستیابى به یک مقدار معین محصول، مشخص و معلوم است. لذا در شرایط ثابت و از جمله با سطح معین تکنولوژى هرگونه تخطى از این نسبت نه تنها میزان محصول را افزایش نمى‌دهد بلکه هزینه‌هاى تولید را نیز براى هر سطح معین محصول افزایش خواهد داد. اما افزایش هر دو نهاده به یک نسبت، میزان محصول را نیز به همان نسبت افزایش مى‌دهد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

رابطه مکمل

رابطه جانشینى کامل

رابطه تقریباً جانشین

پایان

عنوان : روابط بین عوامل تولید

فرمت : پاورپوینت

حجم : 408 کیلوبایت

تعداد صفحات : 24 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل دانشگاه Case Western Reserve آمریکا پاورپوینت صورت جريان وجوه نقد پاورپوینت ارتقاء استراتژی رقابتی کسب و کار پاورپوینت برج های بلند مرتبه تحقیق بررسی ستون فلزی