👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران

پاورپوینت سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان مدیریت و علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

0/406 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران

پاورپوینت سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان مدیریت و علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مفهوم و ضرورت ایجاد سازمان‌ها

آدمى براى پاسخ به نیازهاى متعدد و گستردهٔ معنوى و مادى خود باید از همفکری، همکارى و تشریک مساعى با انسان‌هاى دیگر در قالب‌ها و نظام‌هاى خاصى استفاده کند که امروزه به آن سازمان مى‌گویند. دربارهٔ علت یا علل نیاز همکارى افراد با هم و بهره‌مندى از یکدیگر، دلایلى این چنین ارائه شده است:

جامعه‌شناسان آدمى را طبعاً مدنى و اجتماعی مى‌دانند و معتقد هستند نیازها، خصایص و امکانات وجودى او ایجاب مى‌کند در زندگى دسته‌جمعى و مشترک وارد شده براى رفع احتیاجات خویش از تعاون و همفکرى مشترک دیگران استفاده کند. هم‌چنین تنوع نیازها، گسترش دانش‌ها و مهارت‌هاى بشری، توسعه و تکامل اشکال مختلف زندگی، موجب گسترش سازمان‌هاى متنوع و متعددِ سیاسی، اجتماعی، اقتصادى و تربیتى شده و جوامع کنونى را بیش از پیش به سازمان‌هاى مختلف نیازمند ساخته است. این نیازها تا حدى است که بیشتر افراد در سازمانى به‌نام زایشگاه“ متولد مى‌گردند، در سازمان خانواده“ رشد مى‌یابند، در سازمان‌هاى آموزشى و پرورشی“ آموزش مى‌بینند و سرانجام در یکى از سازمان‌هاى دولتى یا خصوصى وارد مى‌شوند و سال‌هاى متمادى عمر خود را به‌گونه‌اى در سازمان‌هاى فرهنگی، مذهبی، علمی، صنعتی، بازرگانی، اداری، آموزشى و پژوهشى صرف مى‌کنند.

 تعریف‌هاى سازمان

با توجه به هدف‌هاى گوناگون فرد یا جامعه سازمان‌هاى مختلفى ایجاد مى‌شود که هریک ویژگى‌هاى خاص خود را دارا است. مثلاً سازمان‌هاى نظامی، صنعتى و آموزشى از جمله سازمان‌هائى هستند که براى هدف‌هاى خاصى به‌وجود مى‌آیند و همین امر موجب مى‌شود که یافتن تعریف جامع و مانع براى سازمان با اشکال مواجه گردد.

البته تمام سازمان‌ها - اعم از دولتى یا خصوصى - خصوصیات مشترکى دارند، چنانکه عده‌اى از افراد با وظایف متفاوت، براساس سلسله مراتب سازمانى خاص و با امکانات معین، براى تحقق هدف‌هاى مشخص، به‌طور دسته‌جمعى همکارى و فعالیت مى‌کنند. با توجه به خصوصیات مشترک در سازمان‌هاى مختلف، استادان و کارشناسان علوم ادارى از سازمان تعریف‌هاى متعددى ارائه داده‌اند، از جمله:

- سازمان عبارت است از همکارى مشترک افراد براى انجام دادن مقاصد مشترکى که در پیش دارند.

و ... 

فهرست مطالب

مفهوم و ضرورت ایجاد سازمان‌ها

تعریف‌هاى سازمان

اهمیت سازمان

شیوه‌هاى ادارهٔ سازمان‌هاى آموزش و پرورش

شیوه ادارهٔ آموزش و پرورش ایران

پایان

عنوان : سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران

فرمت : پاورپوینت

حجم : 408 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اجرای حکم شلاق پاورپوینت تحلیل مرکز علمی فائنو ولفسبورگ اثر زاها حدید پاورپوینت دلایل استفاده از مواد و وسایل آموزشى پیشینه ومبانی نظری تحقیق اثربخشی آموزش علوم تجربی پاورپوینت یادگیری سازمانی و سازمانهای یادگیرنده